4 kroky k Vašejsladkej svadbe

Napečieme, dovezieme, naaranžujeme

1.krok

Ochutnávka

Nechajte sa zlákať na ochutnanie našich dobrôt. Niekoľko rôznych druhov malých kúskov vás uistí o ich kvalite a výnimočnosti. A to všetko pre vás grátis. Dohodnite si termín a čas ochutnávky.

Výber a počet zákuskov

Doprajte hosťom ochutnať viaceré druhy a chute, aby sladký zážitok v nich zanechal tie najkrajšie dojmy. Na svadobnú hostinu odporúčame štyri kusy na osobu. Ich množstvo a rozmanitosť prispôsobíme vašim želaniam.

2.krok

Sladký stôl

Sladký stôl

Pozri foto sladkého stola pre 60 hostí

Svojim pôvabom zvádza pohľady a opantá zmysly. Jeho pestrosť a vôňa dostane aj zástancov tradičných zákuskov. Svadobnej hostine dodá lesk a vznešenosť. Môžete si vybrať z našej ponuky, alebo si ho zostaviť podľa vlastných predstáv.

Cenník aranžmá

3.krok

Svadobná torta

Sú neodmysliteľnou súčasťou svadobnej hostiny. Odporúčame len jednu svadobnú tortu, aby vynikla a upútala pozornosť svadobných hostí. Zhotovíme ju podľa predstáv a želania mladomanželov, tak aby lahodila oku a chuti.

4.krok

Výslužky

Sú sladkým darčekom či poďakovaním pre svadobných hostí. Pripravili sme pre vás širokú paletu výslužok. Môžete si vybrať viaceré z nich tak, aby vyhoveli vašim požiadavkám.

5.krok

Objednávka

Vyberte